Дитячий прийом

Всі ми розуміємо, як важливо відвідувати лікаря-стоматолога. Особливо це стосується дітей! Адже вони так люблять все те шкідливе, що згубно позначається на здоров’ї зубів і всієї ротової порожнини.

Часто, особливо у ранньому віці, гризуть усе, що бачать, лінуються чистити зуби. В результаті зубки від цього дуже страждають.

У такій ситуації для батьків дуже важливо з періодичністю не рідше двох разів на рік (у разі нормального здорового формування зубощелепної системи) навідуватися в стоматологію, щоб не допустити розвиток захворювань, в іншому випадку це може загрожувати руйнуванням зубів.

Кращий спосіб боротьби з патологіями ротової порожнини – періодичні профілактичні огляди. Але тут для багатьох батьків залишається невирішеним питання: як же зробити так, щоб відвідування стоматолога не став для дитини джерелом негативних емоцій і стресу?

Наші лікарі вміють знаходити контакт з будь-якою дитиною, навіть якщо він тривожний, наляканий або відмовляється проходити лікування.

Ми надаємо широкий спектр послуг в галузі дитячої стоматології: протезування зубів, фторування, профілактичні та хірургічні заходи щодо усунення неправильного прикусу, неправильно зростаючих зубів, карієсу та інших захворювань порожнини рота у малюка.

Нами використовуються передові, максимально щадні і безпечні методи лікування захворювань порожнини рота:

  • безпечне знеболення із застосуванням м’яких анестетиків і тоненьких, буквально з людську волосину, карпульних голок; аплікаційної анестезії (без уколу), по запаху нагадує солодкі ягоди;
  • глибоке фторування або процедура реминералізації для поліпшення структури зубів і стану слизової рота, ясен, зниження ризику розвитку карієсу;
  • метод герметизації фісур (природних заглиблень в емалі зуба) для запобігання розвитку карієсу.

Комплексна санація (лікувально-профілактичні заходи) дитини запобігає виникненню проблем з органами шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органами, забезпечить нормальний розвиток мови і забезпечить вашій дитині красиву, здорову усмішку.

Ми будемо рости з вашою дитиною від першого молочного, до останнього постійного зуба.